Zostałem obsłużony na najwyższym poziomie. W biurze dającym intymność i spokój, załatwiłem wszystkie formalności. Cierpliwość i nieoceniona pomoc pani która przyjmowała nasze zlecenie godna najwyższej pochwały. Polecam zatem korzystanie z usług Zakładu Pogrzebowego BROST.

Adam Bronowski

Przyznaję, że zanim trafiłam do firmy BROST odwiedziłam dwa inne zakłady, które kusiły niskimi cenami, super obsługą. Ostatnim odwiedzonym był właśnie BROST. Na tle wcześniej odwiedzonych zakładów, czułam, że jestem w końcu w miejscu właściwym dla tej smutnej i szczególnej chwili.

Aneta Węglicka

Bez waszej pomocy nie dałbym ze wszystkim rady. Za wszystko bardzo dziękuję. Nie zapomnę miłych i uczynnych pracowników, dzięki którym udało się uporać ze wszystkimi formalnościami. Kierownictwu firmy mogę tylko pogratulować takiej kadry.

Edward Będziński

Do firmy BROST skłoniło mnie zaufanie, które zbudowane zostało na podstawie wieloletniej organizacji pogrzebów w naszej rodzinie. Doświadczenie, miła obsługa oraz zaangażowanie jakie pracownicy firmy BROST wykazali, by z godnością towarzyszyć Mamie w Jej ostatniej drodze sprawiło, że po raz kolejny mamy poczucie, iż właściwie wybraliśmy zakład pogrzebowy.

Anna Wychocka